fbpx

foto | Una din cele mai sexy jurnaliste din lume confirmă relația cu un fotbalist important

Diletta Leotta este una dintre cele mai sexy jurnaliste sportive din lume, italianca bucurându-se de mulți admiratori în toată lumea.

Urmărește-ne pe Telegram și Instagram.

Italianca Diletta Leotta, iubita portarului Loris Karius

Presa din Italia a speculat încă din urmă cu câteva săptămâni că jurnalista în vârstă de 31 de ani s-ar afla într-o relație cu Loris Karius (29 de ani), actualul portar al lui Newcastle.

Duminică, Diletta a postat pe contul personal de Instagram o imagine cu Loris de la o plimbare împreună cu bicicleta, confirmând ceea ce presa tabloidă specula deja: că este iubita jucătorului care a trecut și pe la Liverpool.

Leotta este jurnalistă a celor de la DAZN, ocupându-se în principal de meciurile din Serie A.

Diletta este urmărită pe contul personal de Instagram de nu mai puțin de 8.6 milioane de persoane.

De naționalitate germană, Karius a trecut de-a lungul carierei pe la echipele Mainz (2011-2013), Liverpool (2016-2022), Beșiktaș (2018-2020 împrumutat), Union Berlin (2020-2021 împrumutat), iar în prezent se află la Newcastle.

Articole asemănătoare

Back to top button