Categories: Toate știrile

foto, video | Creația unei moldovence, vedetă la un show din România. Cum arată ținuta atât de apreciată de jurați?

Talentul și creațiile frumoase ale unei moldovence de la noi au fost „luate la ochi” de către o româncă, care acum luptă pentru marele titlu de „Cea mai stilată femeie din România”. Pentru a impresiona jurații, Alexandra, concurentă „Bravo, ai stil”, a ales să apeleze la un ajutor vestimentar al designerului de la noi, Otilia Sotropa.

Urmărește-ne pe Telegram și Instagram.

O ținută ce cuprinde un articol creat de Otilia deja a fost prezentată la renumitul show „Bravo, ai stil”. Mai mult, în curând, concurenta va mai avea apariții și în alte haine realizate de conaționala noastră.

„Am început anul cu dreptul! Alexandra Niculescu este cea care a dat undă verde creațiilor mele în show-ul „Bravo, ai stil”. Rochia sacou a primit aprecieri de la Cătălin Botezatu, Raluca Badulescu și Anda Adam”, a spus Otilia pe rețelele de socializare.

Foto: Oltilia Sotropa via Facebook

Vezi mai jos cum a fost apreciată ținuta concurentei de către jurații stiliști.

Daniela Danilova

Recent Posts

Simulări privind o eventuală lipsă de apă în Chișinău. Ceban: „Rog locuitorii să nu se sperie”

Primăria Chișinău organizează, începând de astăzi, simulări privind intervenția în cazul unei eventuale deficiențe sau…

36 de minute ago

Peste 300 de conducători de trotinete electrice, prinși beți de la începutul anului. Câte accidente au fost înregistrate

Peste 1.600 de abateri și zeci de accidente cu trotinete electrice au fost înregistrate de…

o oră ago

Câte pierderi ar fi suferit Rusia de la începutul invaziei? Noul bilanț publicat de Ucraina

Rusia a pierdut aproximativ 1.450.510 militari în Ucraina de la începutul invaziei la scară largă,…

2 ore ago

Încă o țară din Europa trimite direct la închisoare șoferii prinși băuți la volan. Confiscarea mașinii, în vigoare

Polonia va trimite direct la închisoare șoferii prinși băuți la volan, dacă pe numele acestora…

2 ore ago

Experții militari ucraineni estimează că va fi cel mai dificil sezon din timpul războiului

Ucrainenii se pregătesc pentru cea mai dificilă iarnă din timpul războiului, potrivit CNBC, citat de…

2 ore ago

Weekend de comedie la Teatrul „Eugène Ionesco”: două spectacole îi așteaptă pe iubitorii de teatru

Teatrul Național „Eugène Ionesco” îi invită pe spectatori la un weekend dedicat comediei. Pe 8…

3 ore ago